Stálo mě to dvacku | It cost me twenty bucks

Věřte nebo ne, ale tahle fotka mě stála dvacet korun. Právě jsem postával na zastávce autobusu, když najednou spatřím, jak tenhle chlápek s bochníkem v rukou valí cosi do hlavy starší ženě. Jdu blíž a poslouchám, že chleba už má, ale potřebuje ještě dvacet kaček na máslo.

Obvykle nejsem v těchto situacích moc sdilný a penize hned z peněženky netahám, ale teď jsem vycítil příležitost. Jakmile skončila mince chlapíkovi v dlani, udělal tohle radostné gesto. To už jsem však byl s kamerou u oka přichystán zachytit celou groteskní situaci. Dobře investované peníze, nemyslíte?

Šťastnej chlap | Happy guy


Believe or not, this photo cost me twenty Czech crowns. I just stood at the bus stop on the way home from my work. Suddenly I saw that strange fellow with a loaf of bread in his hand something told an older woman. I’m coming closer and I can hear he still needs twenty crowns to buy butter. I’m not usually too talkative in these situations to pull out the money from my pocket immediately, but that time I felt my opportunity. Once a coin stuck in his hand, he did this joyful gesture towards my camera. I was ready to catch that crazy moment. Money well spent, isn’t it?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Post Navigation